captcha - en to hi_IN translation catalogue (37 entries)

en: Settings
hi_IN: सेटिंग्स

en: ERROR
hi_IN: त्रुटि

en: zero
hi_IN: शून्य

en: one
hi_IN: एक

en: two
hi_IN: दो

en: three
hi_IN: तीन

en: four
hi_IN: चार

en: five
hi_IN: पांच

en: six
hi_IN: छह

en: seven
hi_IN: सात

en: eight
hi_IN: आठ

en: nine
hi_IN: नौ

en: ten
hi_IN: दस

en: eleven
hi_IN: ग्यारह

en: twelve
hi_IN: बारह

en: thirteen
hi_IN: तेरह

en: fourteen
hi_IN: चौदह

en: fifteen
hi_IN: पंद्रह

en: sixteen
hi_IN: सोलह

en: seventeen
hi_IN: सत्रह

en: eighteen
hi_IN: अठारह

en: nineteen
hi_IN: उन्नीस

en: twenty
hi_IN: बीस

en: thirty
hi_IN: तीस

en: forty
hi_IN: चालीस

en: fifty
hi_IN: पचास

en: sixty
hi_IN: साठ

en: seventy
hi_IN: सत्तर

en: eighty
hi_IN: अस्सी

en: ninety
hi_IN: नब्बे

en: FAQ
hi_IN: अक्सर पूछे जाने वाले प्रश्न

en: Support
hi_IN: समर्थन

en: Save Changes
hi_IN: परिवर्तन सहेजें

en: Plus
hi_IN: प्लस

en: Minus
hi_IN: माइनस

en: Numbers
hi_IN: नंबर

en: Words
hi_IN: शब्द
