captcha - en to da translation catalogue (38 entries)

en: Captcha
da: Saugos kodas

en: Settings
da: Nustatymai

en: ERROR
da: KLAIDA

en: zero
da: nulis

en: one
da: vienas

en: two
da: du

en: three
da: trys

en: four
da: keturi

en: five
da: penki

en: six
da: šeši

en: seven
da: septyni

en: eight
da: aštuoni

en: nine
da: devyni

en: ten
da: dešimt

en: eleven
da: vienuolika

en: twelve
da: dvylika

en: thirteen
da: trylika

en: fourteen
da: keturiolika

en: fifteen
da: penkiolika

en: sixteen
da: šešiolika

en: seventeen
da: septyniolika

en: eighteen
da: aštuoniolika

en: nineteen
da: devyniolika

en: twenty
da: dvidešimt

en: thirty
da: trisdešimt

en: forty
da: keturiasdešimt

en: fifty
da: pekiasdešimt

en: sixty
da: šešiasdešimt

en: seventy
da: septyniasdešimt

en: eighty
da: aštuoniasdešimt

en: ninety
da: devyniasdešimt

en: FAQ
da: D.U.K.

en: Support
da: Pagalba

en: Save Changes
da: Išsaugoti pakeitimus

en: Plus
da: Plius (&#43;)

en: Minus
da: Minus (&minus;)

en: Numbers
da: Skaičiai

en: Words
da: Žodžiai
